Kontakt

För kontakt eller information – info@varsta.se kontaktforumläretet här intill eller via uppgifter nedan.

Vi värnar om våra gäster och kunders personuppgifter och integritet. I länken nedan kan du läsa om vår policy rörande GDPR, datainspektionsens lag angående sekretess och datasäkerhet.

Integritetspolicy Vårsta 2018

BANKGIRO Swedbank bg. 185-1377
Telefon
0611-127 11

Postadress
Lönegrensgatan 12, 871 40 Härnösand

Besöksadress
Lönegrensgatan 12
Karta

Direktadresser till verksamheter

Kontaktformulär


Personal

Ledning och administration

Katarina Glas

Direktor
katarina.glas@varsta.se
072-080 24 49

Anna-Karin Norell

Ekonom
anna-karin.norell@varsta.se
072-080 24 41

Marie Adelgren Thorén

Samordnare
marie.adelgren.thoren@varsta.se
070-265 08 45

Konferens och boende

Elin Andersson

Konferens- och receptionsansvarig
info@varsta.se
0611-127 11

Yrla Blomqvist

Trygghetsvärdinna
yrla.blomqvist@varsta.se
072-601 61 44

Maria Hedvall

Gårdsdiakon
maria.hedvall@varsta.se
072-080 24 44

Mikael Lindberg

Fastighetsskötare
mikael.lindberg@varsta.se
070-516 60 69

Mensura Nepjip Raju

Lokalvård
0611-127 11

Yuliia Kykla

Lokalvård
0611-127 11

Familjerådgivning

Eva Medin

Sollefteå
0620-101 10
eva.medin@varsta.se

Maria Karlsson

Östersund
063-12 00 40
maria.karlsson@varsta.se

Maria Berggren

Örnsköldsvik
0660-106 33
maria.berggren@varsta.se

Yvonne Hallén

Härnösand
0611-125 80
yvonne.hallen@varsta.se

Anna Jakobsson

Härnösand
0611-125 80
anna.jakobsson@varsta.se

Ingher Nylander

Härnösand
0611-125 80
ingher.nylander@varsta.se

Grön helhet

Anette Agrell

 Verksamhetschef Grön Helhet
anette.agrell@varsta.se
072- 403 18 42

Maria Näslund

maria.naslund@varsta.se
0611-50 54 17

Johannes Thyr

johannes.thyr@varsta.se
0611-50 54 49

Anna Svensson

anna.svensson@varsta.se
0611-50 57 80

Butik Syster Ester
070-650 50 80

Gun Persson

gun.persson@varsta.se
0611-50 54 15

Carina Nyblad

carina.nyblad@varsta.se
0611-50 54 56

Traumakliniken

Anna-Karin Johansson Hyvärinen

Verksamhetschef
Leg. psykoterapeut
anna-karin.johansson.hyvarinen@varsta.se
072-080 24 40

Monica Hellström

Administratör
monica.hellstrom@varsta.se
072-714 15 30
Arbetar tisdagar-torsdagar

Resurscentrum

Katarina Glas

Verksamhetsansvarig
katarina.glas@varsta.se
072-080 24 49

Susanne Axelsson

Projekt mot psykisk ohälsa och våld
Processledare
susanne.axelsson@varsta.se
070-222 40 50

Eva-Lena Demarin

eva-lena.demarin@varsta.se
0611-50 54 34
Tjänstledig

HUR

Linda Fransson

Projektledare
linda.fransson@varsta.se
0611-50 57 81

Katarina Schiebe

Kursledare
katarina.schiebe@varsta.se
0611-50 54 31

Catrin Johansson

Kursledare
catrin.johansson@varsta.se
076-633 11 93

Arpan Grafström

Kursledare
arpan.grafstrom@varsta.se

Anna-Karin Hennig

Kursledare
anna-karin.hennig@varsta.se
072-080 24 47

Hitta till Vårsta